Dívka která nedokáže milovat konec

2. února 2010 v 22:12 | Yumi |  Dívka která nedokáže milovat
POSLEDNÍ dílek je na světě, mám teď hroznou náladu. HLAVNĚ klvůli ŠKOLE


"Ona se směje!" řekne šťastně Naruto.
TÝDEN OD NEHODY
"Yumi!"zakřičí Naruto se slzami v očích. Naruto opakoval její jméno, o nohy sice přišla a lékaři jí to nahradily umělýma. Ale zpátky do přítomnosti. Nad mrtvým tělem klečel a objímal plačící kluk. Dívka která ho zachránila před jistou smrtí je teď mrtvá.
FLASH BACK
Lékaři jí nahradily nohy. Všechno se vrátilo do starých kolejí, teda skoro. Naruto s Yumi kamarádily s naší partou,. Yumi se vrátil bratr, s Itachim si všechno vyříkali. Přiběhla udýchaná Matsuri, která po čase pochopila že oba dva jsou normální. "Naruto, Yumi! Musíte zmizet! Přišel sem nějaký Orochimaru s armádou a jsou před školou. Chcou vás! Utečte! Řekli že stvůry jako vás musím zničit! Tak utíkejte!"vychrlila na ně Matsuri. Naruto koukla na Yumi. Ta jen něme stála, nakonec řekla. "já nikam nepůjdu, ale vy máte za úkol zachránit Naruta. Oni chcou jeho! Onje z nás právě nejsilnější proto chtějí jeho! Zachraňte ho, já se je pokusím zdržet. Moje motto jak vždy říkám Ochraňuj své přátelé i za cenu vlastního života!". Všichni na ní vyvalí oči. " to po nás přece nemůžeš chtít! Nemůžeme tě nechat na pospas smrti. To přece nejde!"řekne Gaara, Yumi na něj chladně pohlédla. " Pokud já vím tak Naruto poznal skutečnou lásku a já nechci aby se mu zničila. Nechci aby zemřel, když vím že ho dokážu ochránit. Konečně poznal lásku a já nechci aby o ní přišel!"řekne smutně. "Jsi opravdová přítelkyně! Ale nemohu to tak nechat!" vmísí se do toho Naruto, ostatní jen mlčky koukali co se tady děje. "Naruto ty musíš žít, žij s Hinatou. Pokud vím tak tobě se líbí Hinata, ale i ty se líbíš Hinatě!" usměje se na něj hodně smutně. "Sasuke odvěď všechny pryč, je mi teĎ jedno co se mi stane, potřebuju jen jistotu že Naruto a vy ostatní budete v pořádku. Orochimarovi neublížím neboj. Je přece tvůj otec, ale schovejte se ve skladišti. Já vím že dnes to nepřežiju. Tak se mějte!"řekne a otevře okno. Je připravená z něho vyskočit. Vyskočila…. "Néé!"zakřičí Naruto, chtěl jít za ní ale zabránil mu to Sasuke. Schovali se v skladišti. Tam slyšeli různé výkřiky vojáků, ale i dívčí výkřiky byly někdy znít. Naruto seděl v koutě a plakal. Všichni taky. Najednou všechno utichlo. Do skladiště vešla Tsunade. "Vše je v pořádku můžete vylézt. Je po všem!"řekne skoro plačící ředitelka. Naruto se rozběhl na dvůr školy a osttní ho jen následovali. Vyrazilo jim dech co viděli. Všude samé mrtvoli, samá krev, byl to děsivý pohled. Uprostřed té spouště mrtvol stál dlouhovlasý chlap, který se ušklíbl na to co tady způsobil. Byl to Orochimaru. "Proč?"zakřičí Sasuke na Orochimara. Ten se jen na něj koukne, pak koukne na děcka co se za ním seskupili. Byla tam asi celá škola. Pein viděl spoušť a začal běhat kolem mrtvol. Všichni si myslely že se zbláznil, ale pak ji došlo o co mu šlo. Pein si klek na zem přímo uprostřed školního dvora. Objímal mrtvolu, plakal. Narutovi došlo co to dělá a rozběhl se k němu. Věděl kdo to je. Byla to ona.
END FLASHBACK
"Proč si to udělala?" zakřičel Naruto, teď to došlo všem. Všem došlo co se stalo. Sakura a ostatní dívky začaly plakat, kluci měli slzy na krajíčku. Věděli že žijou díky ní.
PO TŘECH DNECH
Konal se její pohřeb, byl přímo konán ve škole. Dva roky poté se vše vrátilo zpět jak bejvalo, ale každý kdo si vzpomene na tu dívku. Vybaví si vždy Dívka která nedokázala milovat.


THE END
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami -SB- Kami -SB- | E-mail | Web | 3. února 2010 v 10:34 | Reagovat

byla to hrozně krásná povídka...škoda že tak krátka, ale fakt úžasná :)

2 Shina Natsuki SB =) Shina Natsuki SB =) | Web | 3. února 2010 v 16:44 | Reagovat

moc pěkná povídka =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama